sobota, 28 kwietnia 2012

Stosik na weekend majowy - częśc pierwsza :)

Długi weekend majowy przede mną - całe 9 dni bez pracy i studiów :). Perspektywa wylegiwania się w ogrodzie z książką i mrożoną herbatą jest tak cudowna, że aż trudno mi uwierzyć, że to już dziś po południu... 
Wyjeżdżając na wieś, zabieram oczywiście odpowiedni stosik literatury. Jego część już tam czeka, więc zdjęcie zrobię na miejscu. Mam nadzieję, że uda mi się go dodać (a to zależy od tego, czy ogarnę mobilny internet i czy on ogarnie mnie - zasięgiem ;)). Tymczasem część pierwsza:


W stosiku trzy powieści, które już czytałam/recenzowałam, ale w postaci roboczych wydruków. Teraz dotarły do mnie same książki,  jeszcze pachnące farbą drukarską :). To "Dziewczynka, która widziała zbyt wiele" Małgorzaty Wardy, "Pod nocnym niebem" Rachel Hore oraz "Czterdzieści zasad miłości" Elif Shafak. Dwóch pierwszych recenzje można znaleźć na blogu, ostatnia wkrótce do nich dołączy.
Ostatnia książka to "Więzień nieba" Zafona. Wyczekiwany, zakupiony przeze mnie w dniu premiery i pochłonięty w ciągu dwóch dni z ogromną radością. 

Wczoraj spotkała mnie miła niespodzianka - od pewnej osoby, zapalonej czytelniczki, również książek ode mnie wypożyczonych, dostałam prezent. A nawet dwa - przepiękne wiosennie kolorowe korale z filcu oraz zakładkę. 


Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego długiego weekendu tym, którzy go mają, pozostałym - równie wspaniałego, choć krótkiego. A jeśli są tu jacyś maturzyści - nie dajcie się! :)

3 komentarze:

  1. "Pod nocnym niebem" będzie i moją lekturą weekendową. A do tego pierwszy w tym roku kubełek lodów. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja ją już przeczytałam - cudowna! Lektury będą inne. Dotarłam na wieś, mam internet, więc i zdjęcie się wkrótce pojawi. :)

      Usuń