niedziela, 3 czerwca 2012

Szaleństwo zakupów :)

 Weekend, podczas którego zupełnie nie miałam czasu na pisanie i prawie wcale na czytanie, zaowocował jednak szalonymi zakupami książkowymi :). Pierwszą okazją były Targi Książki Katolickiej w Katowicach, które odwiedziłam 1 czerwca. Z licznych promocji wybrałam kilka pozycji przydatnych na studiach i "w okolicy". Zachwyciło mnie stanowisko wydawnictwa PROMIC, gdzie poza powieścią "Listy z jeziora" oraz książką P.M. Delfieux, upolowałam dwa skarby - wymarzoną od lat "Sztukę ikony" Evdokimova oraz "Świat ikony" Jazykowej. Do tego ceny były naprawdę przyjemne, a do torby z zakupami trafiło jeszcze sporo krówek w prezencie od wydawnictwa :)


Drugą okazją do zakupów, szalonych zupełnie, był wyjazd na spotkanie młodzieży nad jeziorem Lednica. Tutaj niespodziankę zrobiło wydawnictwo Znak, oferując całkiem pokaźną część swoich książek w bajecznych cenach... Jedynym problemem było uchronienie cennych zakupów przed deszczem i dotransportowanie ich do autokaru zaparkowanego w dość sporej odległości od pól lednickich... Ale potrójna warstwa foliowych worków się sprawdziła i zakupy dotarły w całości. 
Nie wiem czy bardziej cieszy mnie "Dotknij ran" Halika (ostatnia jego książka, której brakowało mi w kolekcji) za 5 zł, "Odrzucony obraz" Lewisa, czy komplet papieskich adhortacji za jedyne 10 zł (cena na okładce 99 zł). A jeszcze "Donos na Wojtyłę".... I najlepsze na koniec. Za wszystkie zakupy na powyższym zdjęciu zapłaciłam...  50 zł  ! (ceny na okładkach dają 374,80)   :D

6 komentarzy:

 1. Wow interes życia!! Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 2. To się nazywa "udane zakupy" :D Ba! Nawet BARDZO UDANE ZAKUPY :D
  Tylko gdzie Ty je teraz położysz? już widze co będę chciała kiedys pożyczyć :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam sporo miejsca po tym, jak w piątek pożyczyłam Wam ponad 30 książek ;)

   Usuń
 3. Zazdroszczę książek i super okazji!

  OdpowiedzUsuń
 4. I to się nazywa prawdziwa promocja !!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne nabytki, aż miło popatrzeć !

  OdpowiedzUsuń