niedziela, 18 marca 2012

Stosik niespodzianka i... wiosna!


Spotkała mnie bardzo miła niespodzianka - przesyłka z wydawnictwa Znak, z której ułożył się właściwie osobny stosik. Bardzo mnie ucieszył, zwłaszcza, że składa się z książek moich ulubionych autorów, z ks. prof. Michałem Hellerem na czele ("Wszechświat jest tylko drogą"). Do tego "Filozofia dramatu" Tischnera, "Kobieta w lustrze" E. E. Schmitta oraz "Genialna maszyna. Biografia serca." braci Amidon. Tą ostatnią pochłonęłam w ciągu jednego dnia. Fascynująca lektura! Recenzje już niedługo ukażą się na stronie Lubimy czytać i tutaj.

Tymczasem piękna wiosenna pogoda pozwoliła mi wreszcie wyjechać na wieś. A tam z "Kobietą w lustrze" mogłam oddać się ulubionemu rytuałowi - czytaniu w ogrodzie. Obowiązkowo, oczywiście, z herbatą. Wiosna zmienia perspektywy! I na dowód, że faktycznie mamy wiosnę - wczoraj, w moim magicznym ogrodzie:

7 komentarzy:

 1. Gratuluję stosika. Mały, ale jakże piękny:)
  Widzę, że i do Ciebie wiosna przyszła. Ja jak małe dziecko cieszyłam się wczoraj z promyków słońca i ciepłego wietrzyku:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A jaki Ty masz też wiosenny kubek! :)
  Piękny stosik, teraz tylko czytać i pisać recenzje ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia :) wiosna widzę już wszędzie :)

  A i przepiękny kubasek

  OdpowiedzUsuń
 4. widzę, że tu wróciłaś! nie ma to jak spostrzegawczość.. :D z przyjemnością będę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kto by pomyślał - Genialną maszynę mam na półce i choć Pani z wydawnictwa zachwalała, mimo wszystko miałam sceptyczne nastawienie;) Szybciutko do niej zajrzę!
  A wiosna - moja ukochana pora roku, aż mnie energia rozpiera!:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne zdjęcia, a stosik jeszcze lepszy :D

  OdpowiedzUsuń